Pasze i nawozy Grajewo

Pasze Grajewo

Przed laty, jako firma postawiliśmy na budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Z zadowoleniem obserwujemy, że rolnicy wracają do nas będąc zadowolonymi z oferowanych im produktów. Współpracując ze znanymi producentami wszelkiego rodzaju pasz dla zwierząt (Cargill, BOS MED, Nutrena, LNB) dysponujemy dużym wyborem tego rodzaju asortymentu, co pozwala na bardzo dobre dopasowanie pod konkretne hodowle. Rolnicy zajmujący się opasem bydła, produkcją mleczną lub innymi rodzajami hodowli, mają do wyboru gotowe mieszanki paszowe. Jednak jest możliwość zakupu surowców, z których można samodzielnie wykonać pełnowartościowe karmy, co przekłada się na oszczędność pieniędzy. Do tego typu rzeczy posiadamy między innymi: wysłodki w belach, wysłodki niemelasowane, melasowane i toffi, DDGS kukurydziany, poekstrakcyjną śrutę sojową, słonecznikową i rzepakową jak też makuch rzepakowy i słonecznikowy, otręby żytnie, pszenne i owsiane, gluten kukurydziany i inne.
Dodatkowo są w sprzedaży preparaty wspomagające chów od firmy BOS MED takie jak: bezantybiotykowa maść do wymion stosowana przy stanach zapalnych i obrzękach, preparat wiążący mykotoksyny, żele do racic, preparaty uzupełniające i wiele innych.

Żywienie zwierząt - Multicco Agro

 

Nawozy i nasiona – Grajewo

Inwestując środki w uprawę roli, spodziewamy się satysfakcjonujących plonów. Angażując maszyny, wszelkiego rodzaju preparaty ochrony roślin i inne rzeczy stosowane normalnie przy takich pracach, chcemy uzyskać wysokie plony, które zbilansują nakłady i przyniosą zysk. Naturalne nawożenie nie przynosi takich korzyści, dlatego konieczne jest odpowiednie nawożenie. Każdy rolnik wie, jak ważne są dobrej jakości nasiona, ale aby wesprzeć ich wzrost, odpowiednio odżywić i zapewnić korzystne warunki glebowe, producenci rolni od lat korzystają z różnego rodzaju nawozów. Chcąc zapewnić kompleksowe usługi, Multicco-Agro posiada w sprzedaży również nawozy. Oferta obejmuje te proste nawozy, takie jak mocznik stosowany do dokarmiania pozakorzeniowego, salmag, saletrę, sól potasową, Polifoskę 21, Polifoskę 6 i wiele innych.
Wybierając gatunki roślin bardzo dobrze reagujących na odżywianie, dzięki produktom z naszej oferty każdy rolnik może zapewnić właściwy poziom nawożenia, równomierny i terminowy. Nawozy są dobre i relatywnie tanie. Nasi pracownicy bazując na wieloletnim doświadczeniu firmy, służą swoją wiedzą i pomocą w doborze odpowiednich produktów. Chcąc przyłożyć rękę do zysków producentów roślin, nasza firma proponuje darmowy transport w Grajewie i okolicach.

Nawozy - Multicco Agro
 

Żywienie zwierząt - Multicco Agro