Pasze i nawozy Kolno

Pasze Kolno

Hodowco, troszczysz się o swoją trzodę chlewną lub bydło? Sen z powiek spędza Ci troska, czy zwierzęta otrzymują wysokiej jakości pasze, zapewniające jednocześnie zdrowie i bardzo dobrą wydajność? Każdego roku nauka dokonuje postępu. Naukowcy pracujący latami, poznają coraz więcej faktów dotyczących procesów wpływających na poprawę efektywności żywienia zwierząt czy upraw co przekłada się bezpośrednio na konkretne produkty.
Jesteśmy firmą, od wielu lat działającą na podlaskim rynku i oferującą pasze, nawozy, nasiona traw i zbóż. Korzystamy z wysokojakościowych produktów wytworzonych przez hodowców takich firm jak DSV czy Deutsche Saatveredelung AG. Dzięki ich pracy możecie cieszyć się nasionami, które zostały dopasowane do polskiego klimatu. Jedną z nich jest wysokowydajna mieszanka z odmianami o najwyższej jakości paszowej mająca zastosowanie w gospodarstwach, gdzie dąży się do uzyskania dużych wydajności przy zastosowaniu pasz podstawowych. Złożona z trzech odmian życic późnych i jednej średniej, doskonale nadaje się do zakładania nowych użytków lub podsiewów intensywnych użytków zielonych. Ta cenna trawa pastewna jest ceniona jako źródło szczególnych własności pokarmowych i może być użytkowana w ciągu roku do czterech lub pięciu razy.

Żywienie zwierząt - Multicco Agro

 

Nawozy i nasiona – Kolno

Rolniku, jeśli patrzysz na pole sąsiada, nie możesz nadziwić się plonom, które pozyskuje z niego i zastanawiasz się, w jaki sposób można osiągnąć takie efekty? Rynek nawozów daje bardzo wiele możliwości i nie wiesz, z których masz korzystać? Multicco-Agro ma w sprzedaży wiele tradycyjnych, sprawdzonych przez lata nawozów, jak też nowości takie jak np. Polifoska 21, szczególnie zalecany do stosowania wiosną na wszelkie rośliny ozime (rzepak ozimy, zboża ozime), ale polecany do wiosennego zasilania upraw jarych, kukurydzy, roślin przemysłowych i okopowych. Może być również używany w uprawie warzyw i sadownictwie.
To tylko jedna z wielu propozycji, jaką ma do zaoferowania Multicco-Agro, ciesząca się wśród podlaskich rolników bardzo dobrą opinią. Wysoko kwalifikowani doradcy czuwają nad budowaniem trwałych relacji z naszymi odbiorcami i zawsze służą radą w doborze odpowiednich produktów bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu.
Wiedząc, jak ważne są oszczędności, Multicco-Agro proponuje darmową usługę transportu w Kolnie i okolicach a chcących oszczędzić też czas, zachęcamy do skorzystania z naszego narzędzia pozwalającego złożenie zamówienia drogą elektroniczną.

Nawozy - Multicco Agro

 

Żywienie zwierząt - Multicco Agro