Pasze i nawozy Pisz

Pasze Pisz

Zdając sobie sprawę z tego, że obecne rolnictwo i hodowla różnią się od dawnych, tradycyjnych form i wymagają nowoczesnych rozwiązań, Multicco-Agro chcąc sprostać wymaganiom hodowców, oferuje najwyższej jakości pasze. Jako wieloletni dystrybutor takich firm jak Nutrena, Cargill, BOS MED czy LNB, posiadamy w sprzedaży wszystko to, czego potrzebuje nowoczesny hodowca zwierząt. Wiemy, że z jednej strony ważne jest zdrowie zwierząt, ale z drugiej, producentom rolnym zależy na odpowiedniej wydajności. Dlatego, by połączyć te dwie rzeczy, producentom bydła mlecznego i opasowego, proponujemy np. produkty Krowi Milk. Specjalnie wyselekcjonowane, najlepsze surowce są dobrane pod względem konkretnego przeznaczenia. Źródła białka i energii, w tym tłuszcze chronione, niezbędne witaminy i mikroelementy utrzymują zwierzęta w najlepszej kondycji.
Krowa Super Vit Plus to mieszanka mineralno-witaminowa dla wydajnych krów mlecznych, obniża ilość komórek somatycznych, poprawia wskaźnik rozrodu i utrzymuje zwierzęta w dobrej kondycji. Bydłu opasowemu dedykowany jest Krowi Milk Opas, czyli koncentrat do samodzielnego sporządzania mieszanki paszowej.

Żywienie zwierząt - Multicco Agro
 

Nawozy i nasiona Pisz

Podporą dobrej hodowli są uprawy. Oprócz dobrych nasion, dobranych pod konkretne warunki glebowe, będącymi dobrym fundamentem genetycznym pod wydajne uprawy, warto zadbać również o dobre nawożenie. Obecne gatunki, dokładnie wyselekcjonowane, mają konkretne potrzeby na składniki mineralne, na które trzeba również konkretnie odpowiedzieć. Nasza firma sprzedaje wypróbowane od lat i z powodzeniem stosowane przez rolników różnego rodzaju nawozy – azotowe, azotowe z siarką i nawozy wieloskładnikowe. Te sprawdzone i znane już dawna typu saletra, mocznik czy saletrzak, jak też te będące wynikiem badań naukowych ukierunkowanych na potrzeby nowoczesnego rolnictwa. Z nawozów wieloskładnikowych, Multicco-Agro proponuje m.in. Polifoskę 6, Polifoskę 8, Polifoskę Petroplon czy Superfosfat – również w wersji wzbogaconej, zawierającej np. wapń i siarkę. Dobry nawóz zadba o dobre ukorzenienie roślin, zwiększa ich wszelkiego rodzaju odporność (np. na susze i mrozy), wpływa na pełne kwitnienie i równomierne dojrzewanie, poprawę jakości i wysoki plon.
Chcąc uprościć zakup i obniżyć koszty, naszym klientom z Pisza i okolic, oferujemy bezpłatny transport. Stawiamy na budowanie wieloletnich, dobrych relacji z klientami, dlatego zapewniamy terminowość dostaw i solidność a nasi doradcy chętnie doradzają bazując na swoim bogatym doświadczeniu zawodowym.

Nawozy - Multicco Agro
 

Żywienie zwierząt - Multicco Agro