Pasze – żywienie zwierząt

Nasza firma oferuje Państwu wszelkiego rodzaj najwyższej jakości pasze. Te produkty już od wielu lat cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród rolników i wszelkich hodowców bydła zarówno w regionie, jak i w całej Polsce. Jesteśmy też znani poza granicami kraju. Wyrobiliśmy sobie dobrą markę i opinię wśród Naszych klientów. Wielu Nam zaufało. Są tacy, którzy regularnie korzystają z proponowanych przez Nas różnych rodzajów paszy dla zwierząt hodowlanych. Dziękujemy, że jesteście z Nami! Jest to dla Nas jeszcze większą motywacją do tego, aby dbać o wysoką jakość naszych produktów.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich firm jak Cargill, Nutrena, LNB, BOS MED. Posiadamy również w sprzedaży linie produktów KROWI MILK w której oferujemy mieszankę mineralno-witaminową, pasze pełnoporcjowe, koncentraty dla bydła mlecznego oraz korektor energetyczny.

Żywienie zwierząt - Multicco Agro

Żywienie zwierząt jest ważnym elementem dbania o ich zdrowie i odpowiednią wydajność. W przypadku krów, każdy ich właściciel chce, aby otrzymywane od nich mleko spełniało wszystkie normy i wymagane kryteria. Dobra pasza to zdrowa krowa, a co za tym idzie, to dobre mleko i duży zysk.

Pasze Grajewo

Nasza oferta obejmująca linię produktów Krowi Milk jest bardzo bogata i urozmaicona. Szczególnie polecamy Państwu mieszankę mineralno – witaminową, pasze pełnoporcjowe, koncentraty dla bydła mlecznego, a także korektor energetyczny. Warto wypróbować powyższe preparaty, aby wyrobić sobie o nich własną opinię. Jak dotychczas otrzymywaliśmy pozytywne informacje zwrotne na ich temat od rolników, którzy byli zadowoleni ze skuteczności działania tak widocznej już po krótkim czasie stosowania.

Pasze Kolno

Odpowiednie walory smakowe sprawiają, iż zwierzęta jedzą z wielkim apetytem. Produkty zawierają potrzebne witaminy i mikroelementy, które mają za zadanie utrzymać bydło w jak najlepszej formie i kondycji. Ich skład poszerzony jest o zróżnicowane źródła białka i energii, w tym również w tłuszcze chronione. Wszystkie nasze surowce są specjalnie wyselekcjonowane. Tworzymy tylko najlepsze produkty.

Pasze Pisz

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z towarów proponowanych przez Naszą firmę. Gwarantujemy profesjonalną obsługę małych i dużych przedsiębiorców.

Na chwilę obecną Krowi Milk oferuje:
– Krowa Super Vit Plus – mieszanka mineralno – witaminowa dla wydajnych krów mlecznych, obniża ilość komórek somatycznych, poprawia wskaźnik rozrodu i utrzymuje zwierzęta w dobrej kondycji,
– Krowi Milk 38% – koncentrat wysokobiałkowy dla krów mlecznych na bazie śruty sojowej,
– Krowi Milk Opas – koncentrat dla bydła opasowego przeznaczony do samodzielnego sporządzania mieszanki paszowej,
– Krowi Milk Corn – mieszanka paszowa uzupełniająca zalecana przy żywieniu kiszonkami,
– Krowi Milk Plus – mieszanka paszowa uzupełniająca dla krów mlecznych żywionych paszami o niskiej ilości energii,
– Krowi Milk Standard – podstawowa mieszanka paszowa uzupełniająca dla krów mlecznych w żywieniu opartym o kiszonki,
– Krowi Milk Energetyczny – mieszanka energetyczna z tłuszczem chronionym dla bardzo wydajnych krów lub do bilansowania niedoborów energii.

Żywienie zwierząt - Multicco Agro